e-learningi Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

e-learningi Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Startują e-learningi Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. „Chcemy, by przedsiębiorcy zdobywali wiedzę w dogodny dla siebie sposób”. Od września z dużym powodzeniem działa platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Korzystają z niej przedsiębiorcy, pracownicy i instytucje otoczenia biznesu z całej Polski. Teraz poszerzamy spektrum działania. Poza szkoleniami na żywo, na platformie dostępne będą e-learningi przygotowane przez naszych trenerów oraz osoby współpracujące z PFP.

Każdego tygodnia będzie przybywać kilka nowych zapisów na tematy uniwersalne i istotne dla przedsiębiorców. Szkolenia na żywo to będzie tylko jedna z propozycji Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości dla przedsiębiorców. Zamierzamy oferować również e-learningi i podcasty, które każdy chętny będzie mógł wysłuchać, kiedy tylko będzie mieć na to czas i ochotę. Będzie można wracać do tych treści w zależności od potrzeb – wyjaśnia Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

e-learningi Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
e-learningi Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Cel platformy szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości to dostarczanie wiedzy przedsiębiorcom, ich pracownikom oraz wszystkim osobom, zainteresowanym oferowanymi przez naszych trenerów tematami. Platforma działa od września i z każdym tygodniem nie tylko poszerza grono odbiorców, ale i funkcjonalność.  Na stronie pojawia się coraz więcej e-learningów.

– To jednorazowy, kompleksowy zapis treści, wyczerpujący dany temat. Nasi eksperci przedstawiają wszystkie interesujące dla przedsiębiorców aspekty sprawy – mówi Prezes PFP Marcin Pawłowski.

Zobacz, co oferujemy:

– Pierwsza seria e-learningów dotyczy zarówno kompetencji sprzedażowych, jak i prawnych. Wiemy, że tematy związane z prawem, zawieraniem umów czy rozliczeniami bardzo interesują naszych przedsiębiorców. Już teraz można wysłuchać nagrań przygotowanych m.in. przez mec. Maję Grzegorczyk czy mec. Marka Jarosiewicza. Odbieramy dużo sygnałów odnośnie intensyfikacji szkoleń z zakresu e-commerce. Takie treści również się więc pojawiają w e-learningu. Nie brakuje również treści od bardzo popularnej trener Anity Gałek, której szkolenia na żywo cieszą się bardzo wysokim zainteresowaniem. Każdego miesiąca na podstronie e-learningowej pojawiać się będą nowe treści. Serdecznie zapraszamy do słuchania oraz do sugerowania, jakie tematy interesują przedsiębiorców najbardziej – dodaje Marcin Pawłowski. 

Na platformie szkoleniowej (www.szkolenia.pfp.com.pl) dostępny jest bieżący harmonogram szkoleń.
Podcasty oraz zapisy webinarów można odtworzyć na naszym kanale YouTube