Laptop Apple 13-inch MacBook Pro 2.4GHz 8th-gen Intel Core i5, 512GB - Silver MV9A2ZE/A

Laptop Apple 13-inch MacBook Pro 2.4GHz 8th-gen Intel Core i5, 512GB – Silver MV9A2ZE/A

Laptop Apple 13-inch MacBook Pro 2.4GHz 8th-gen Intel Core i5, 512GB – Silver MV9A2ZE/A pozwala płynnie pracować dzięki systemowi operacyjnemu Mac OS. Jest on typowy dla komputerów Apple, posiada wiele wbudowanych aplikacji, które umożliwiają używanie laptopa zarówno do celów zawodowych jak i do zabawy. Stabilność i piękny interfejs to cechy systemu, a regularne aktualizacje zapewniają dostęp do najnowszej wersji. Wbudowana pamięć 8 GB umożliwia płynne działanie i obsługę kilku programów jednocześnie.

Laptop Apple 13-inch MacBook Pro 2.4GHz 8th-gen Intel Core i5, 512GB – Silver MV9A2ZE/A

Laptop Apple 13-inch MacBook posiada 4- rdzeniowy procesor i współdzieloną kartę graficzną Intel® Iris Plus Graphics 655. Dzięki temu nie ma obawy przed pojawieniem się bladych kolorów i słabego kontrastu.To doskonałe urządzenie gwarantuje bardzo przyjemne doznania w czasie korzystania z multimediów. Dlaczego? Ekran charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia, bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów i wyraźnym kontrastem. Przekątna 13,3 cala daje pewność komfortowej obsługi.

Zobacz również:

 

Dysk SSD – MV9A2ZE/A

Laptop Apple 13-inch MacBook Pro to szybki czas reakcji, który jest bardzo ważny grając w gry albo pracując z dość dużą ilością programów czy plików. Dysk SSD osiąga znakomitą prędkość odczytu i zapisu, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i oszczędza energię, co pomaga wydłużyć żywotność baterii. Wbudowany dysk twardy SSD jest idealnym rozwiązaniem, dla zwiększenia szybkości komputera. System operacyjny i zainstalowane na nim aplikacje działają znacznie szybciej niż na dysku twardym. System operacyjny OS zapewnia wyjątkową jakość i stabilność.

Wydajna praca z 8 GB pamięci RAM

Zainstalowana pamięć 8 GB gwarantuje szybką i płynną pracę. Można uruchamiać kilka aplikacji jednocześnie i grać w bardziej złożone gry oraz bez problemu korzystać z programów graficznych i multimedialnych. Dzięki temu uda się zwiększyć prędkość swojego laptopa.

Doskonały pomocnik w edukacji

Wbudowane apki: Numbers, Pages czy Keynote przyczyniają się do kreatywnego nauczania i umożliwiają wydajniejszą pracę w zespole. Laptop MV9A2ZE/A nie będzie miał problemu z obsługą programów posiadanych przez szkoły np. Microsoft Office.

Błyszczące wykończenie laptopa Apple 13-inch MacBook Pro

Apple MacBook Pro posiada bardzo efektowne błyszczące wykończenie ekranu, co pozwalana na odbiór żywych barw i kontrastu. Jest to ogromna zaleta podczas oglądania filmów oraz ciekawych programów telewizyjnych, zdjęć lub grania w ulubione gry.

Dodatkowe możliwości dzięki laptopowi Apple 13-inch MacBook Pro

Karta sieciowa Wi-Fi zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu. Natomiast podświetlana klawiatura pozwala wygodnie pracować niezależnie od warunków oświetleniowych. Zapewnia swobodę korzystania z komputera nawet w ciemnym pomieszczeniu, ponieważ podświetlane klawisze są dobrze widoczne.To większy komfort podczas pracy lub grania w ulubioną grę w nocy. Laptop posiada wbudowany skaner linii papilarnych oraz Czip Apple T2 Security, co stanowi dobre zabezpieczenie przed dostępem osób trzecich. Zawiera Bluetooth, który umożliwia wygodną komunikację bezprzewodową a także praktyczny transfer danych.